menusearch
arviate.com

آیفون ۱۲ در فرانسه با هندزفری درون جعبه ارایه می شود

جستجو
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ | ۷:۶:۵۶
۱۳۹۹/۷/۲۴ پنج شنبه
(0)
(0)
آیفون ۱۲ در فرانسه با هندزفری درون جعبه ارایه می شود
آیفون ۱۲ در فرانسه با هندزفری درون جعبه ارایه می شود


اپل روز سه شنبه اعلام کرد که مدل های جدید آیفون ۱۲ را بدون هندزفری و سرشارژر ارایه می کند. آن ها این را به عنوان راهی برای جلوگیری از رسیدن لوازم جانبی در محل دفن زباله عنوان کردند. با این حال، در فرانسه دستگاه های جدید دارای هندزفری درون جبعبه خواهند بود. این به لطف قوانین محلی خواهد بود که توسط MacRumors مشاهده شده است.


همانطور که MacRumors اشاره کرد، اکنون قوانین فرانسه برای محافظت از کودکان ۱۴ سال به پایین در برابر اشعه الکترومغناطیسی، تلفن های هوشمند را با “کیت های هندزفری” یا “هدست” همراه کرده است. این به این دلیل است که دولت معتقد نیست که بر اساس خلاصه ای از قانون، اثرات سلامتی ناشی از تابش طولانی مدت تلفن های هوشمند بر سلامتی، به ویژه در مورد کودکان، حل و فصل می شود. راهنماهای کاربر و بسته بندی، همراه با هرگونه تبلیغات، باید استفاده از کیت هندزفری را نیز توصیه کند، یا خطر جریمه 75000 یورو (87000 دلار) را تهدید کند.

 

 

هر شی حاوی تجهیزات رادیویی بدون هدست سیمی، محکم و مطمئن، قابل پرداخت یا رایگان قابل ارایه در بازار فرانسه نیست. راهنماهای کاربر و بسته بندی دستگاه های تلفن همراه باید حاوی اطلاعات واضح و واضحی باشد که باعث استفاده از هدست سیمی می شود.

ترس از اثرات تشعشع استفاده از تلفن های هوشمند را از طریق دیگر، فرانسه را نیز تحت تأثیر قرار داده است. این کشور شاهد اعتراضاتی در شهرهای مختلف علیه 5G بوده است، برخی از مقامات منتخب خواستار تأخیر در استقرار آن به دلیل نگرانی های بهداشتی و بیماری چشم انداز شده اند.

در همین حال، اپل می گوید فروش آیفون بدون EarPods باعث کاهش انتشار کربن، استخراج معادن کمیاب در زمین و زباله های الکترونیکی می شود. آیفون ۱۲ همچنین در یک جعبه نازک تر عرضه می شود، بنابراین اپل گفت که می تواند 70 درصد دستگاه بیشتری را در یک پالت جا دهد. در صورت نیاز به یک هندزفری و شارژر، اپل قیمت هر کدام از این ها را به ۱۹ دلار (از ۲۹ دلار) کاهش داده است.

 

 

بیشتر بخوانید 

 

 

منبع :  ترنجی 

 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار