menusearch
arviate.com

به سامسونگ گلکسی M12 سلام کنید

جستجو
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | ۲:۱۰:۱۹
۱۳۹۹/۸/۲۶ دوشنبه
(0)
(0)
به سامسونگ گلکسی M12 سلام کنید
به سامسونگ گلکسی M12 سلام کنید


گوشی های اقتصادی عموما طراحی برجسته ای ندارند. از همین رو دیدن یک طراحی جدید جذاب است. امروز رندر گلکسی M12 سامسونگ منتشر شده و شما می توانید به آن سلام کنید! سامسونگ Galaxy M12 با قاب پشتی با کنتراست دوطرح متفاوت و قاب دوربین مربعی در نظر گرفته شده است.


گلکسی M12


بیاید از بالا آغاز کنیم. همین تصویر که بالاتر و به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید، به احتمال خیلی زیاد Galaxy M12 است. سامسونگ یک ناچ بسیار کم عمق را برای دوربین سلفی در نظر گرفته است. این با طراحی گلکسی M11 که با سوراخ نمایشگر برای دوربین سلفی ارایه شد، متفاوت است.

اگر نظر شخصی من را بپرسید، این ناچ کم عمق یک انتخاب منطقی تر است چون مزاحمت کمتری ایجاد می کند. از طرف دیگر به دلیل این انتخاب شاید (و البته شاید) پنل از نوع OLED باشد. دلیل این حدس من آن است که پنل OLED با سوراخ نمایشگر گران تر است و معمولا پنل IPS با این طراحی در گوشی های اقتصادی ارایه می شود.

روی قاب پشتی ما کادر مربعی دوربین را می بینیم که دوربین اصلی چهارگانه را در خود قرار می دهد. فلش تکی LED زیر این قاب قرار دارد. این طراحی نگاهی مدرن تر به موبایل های اقتصادی سامسونگ که عموما طراحی دوربین کشیده مستطیلی داشتند، می دهد.

در نیمه پایینی دستگاه ما کنتراست قاب پشتی را می بینیم که پایان بخش مات و حاشورخورده به بخش براق قاب پشتی می رسد. این بخش لوگونوشت سامسونگ را دارد. در جلو و بخش نمایشگر شاهد یک چانه نسبتا قابل توجهیم که البته طبیعی هم هست.

این دستگاه دارای صفحه نمایش تخت حدود ۶.۵ اینچی است در حالی که ابعاد گوشی حدود 163.9 در 75.9 در 8.9 میلی متر (10 میلی متر همراه با برجستگی دوربین عقب) خواهد بود.

 

 

بیشتر بخوانید 

 

 

منبع :ترنجی 

 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار