menusearch
arviate.com

شارژر بی سیم ۸۰ وات شیائومی گوشی را در کمتر از ۲۰ دقیقه فول شارژ می‌کند

جستجو
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۶:۳۸
۱۳۹۹/۷/۲۹ سه شنبه
(0)
(0)
شارژر بی سیم ۸۰ وات شیائومی گوشی را در کمتر از ۲۰ دقیقه فول شارژ می‌کند
شارژر بی سیم ۸۰ وات شیائومی گوشی را در کمتر از ۲۰ دقیقه فول شارژ می‌کند

کمپانی Xiaomi پیشتر  یک شارژر وایرلس ۵۵ واتی را معرفی کرده بود؛ ولی ظاهرا این سرعت را کافی نمیدانست. پس با شارژر بی سیم ۸۰ وات شیائومی آشنا شوید که میتواند باتری گوشی را در ۱۹ دقیقه پر کند.


یکی از معاونان کمپانی با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی ویبو، از این شارژر بی سیم ۸۰ وات شیائومی رونمایی کرد. ظاهر آن مشابه مدل ۵۵ وات فعلی است؛ اما به گفتهی او با سرعت دو برابر نسبت به SuperCharge Wireless Stand هواوی، رکورد سریعترین شارژر وایرلس دنیا را میشکند. با استفاده از این گجت، شارژ یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی در ۷۵ ثانیه به ۱۰ درصد و در ۸ دقیقه به ۵۰ درصد میرسد.

 

 

شارژر ۵۵ واتی کمپانی در تابستان گذشته همراه با گوشی شیائومی می ۱۰ اولترا معرفی شد؛ پرچمداری که از شارژ سریع ۵۰ وات پشتیبانی میکند. در تستهای انجام شده، باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی گوشی در مدت ۲۶ دقیقه از صفر به ۱۰۰ درصد رسید.

شیائومی اما برای رساندن سرعت به ۸۰ وات، معماری بهینهتری را در شارژر جدید پیادهسازی کرد؛ با یک چیپ اختصاصی و پیچه الکتریکی مستقل. همچنین از کانکتورهای چند قطبی MTW، تنظیمات نرم افزاری و باتری دوگانه سری ۶C در گوشی بهره گرفت. حتی ظاهرا پس از استاندارد صنعتی ۸۰۰ بار فول شارژ شدن،  ۹۰ درصد از ظرفیت اورجینال خود را حفظ میکند.

گوشی هوشمندی که در ویدیوی زیر میبینیم با آن لبههای خمیدهی نمایشگر و حفرهای منفرد در سمت چپ، مشابه شیائومی می ۱۰ اولترا است؛ ولی از آنجایی که باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد؛ باید یک نمونه آزمایشی باشد.

 

 

بیشتر بخوانید 

 

 

 

منبع : گجت نیوز 

 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟