menusearch
arviate.com

شیائومی یک گوشی با ایرفون بی سیم داخلی را ثبت کرد

جستجو
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۵:۹
۱۳۹۹/۵/۷ سه شنبه
(0)
(0)
شیائومی یک گوشی با ایرفون بی سیم داخلی را ثبت کرد
شیائومی  یک گوشی با ایرفون بی سیم داخلی را ثبت کرد


حق اختراع جدید شیائومی یک گوشی با ایرفون بی سیم داخلی را نشان میدهد که مثل قلم گوشی گلکسی نوت سامسونگ، در داخل بدنه گوشی قرار میگیرند.

شرکت گوشیساز چینی شیائومی پتنتی از یک گوشی منحصر به فرد را به ثبت رسانده است که شبیه به هیچ یک از گوشیهای موجود در بازار نیست. در پنل بالای این گوشی محفظههایی برای جاسازی یک ایرفون بی سیم داخلی تعبیه شده است، در حالی که آنها میتوانند تغییر حالت دهند.ظاهراً شیائومی به دنبال راهی است تا نیاز به یک کیس شارژ را برای ایرفونهای بیسیم را برطرف کند. یکی از ویژگیهای جذاب این ایرفونهای مخصوص، قسمت گوشی با قابلیت چرخیدن است. این اجازه میدهد زمانی که قصد استفاده از ایرفونها را دارید، سری آنها را خم کرده و داخل گوش قرار دهید و زمانی که میخواهید آنها را داخل گوشی بگذارید، سر آنها را به حالت صاف درآورید. این هدفونها توسط بلوتوث به دستگاه متصل میشوند. علاوه بر این به فناوری حذف نویز نیز مجهز هستند که معمولاً آن را در مدلهای گران قیمت و محبوب بازار میتوان یافت.

 

نحوه کار ایرفون بی سیم داخلی

 

 

در حالی که تولیدکنندگان گوشیهای هوشمند جک ۳.۵ میلیمتری هدفون را به بهانهی جاگیر بودن از روی محصولات مدرن خود حذف کردهاند، ما تعجب میکنیم که چگونه شیائومی میخواهد فضای کافی برای قرارگیری دو هدفون را در داخل گوشی تأمین کند. در این حق اختراع ثبت شده، دوربین سلفی گوشی نیز در زیر نمایشگر تعبیه شده است.

به نظر میرسد نوآوری در طراحی گوشیهای تمام صفحه و ثبت اختراعهایی مربوط به آن، به سرگرمی جدید شیائومی تبدیل شده است. به طور مثال حق اختراع دیگری از شیائومی یک گوشی با طراحی آبشاری دو طرفه را نشان میدهد که تمام بدنه را تشکیل میدهند، فقط یک نوار باریک در پشت قاب آن وجود دارد که دوربینها روی آن قرار گرفتهاند. این حق اختراع چیزی شبیه به گوشی مفهومی شیائومی می میکس آلفا را به نمایش میگذارد.

 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد arviate چیست؟

 

 

منبع : گجت نیوز 

هدر سایت
آخرین اخبار