menusearch
arviate.com

شیائومی در گوشی منعطف خود از طراحی Mate هوآوی استفاده کرده است

جستجو
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۲:۵۹
۱۳۹۹/۳/۱۸ یکشنبه
(0)
(0)
شیائومی در گوشی منعطف خود از طراحی Mate هوآوی استفاده کرده است
شیائومی در گوشی منعطف خود از طراحی Mate هوآوی استفاده کرده است

شیائومی در گوشی منعطف خود از طراحی Mate هوآوی استفاده کرده است

 

اخیرا گزارشهایی از هوآوی Mate Xs منتشر شده است که از نحوه آن خبر میدهد. طراحی این گوشی منعطف به شکلی است که صفحه نمایش آن پس از تا شدن بیرون از گوشی باقی میماند. به نظر میرسد علاوه بر طرفداران، خود مسئولان شیائومی نیز از این طراحی خوششان آمده است. در جدیدترین تصاویر منتشر شده از دستگاه منعطف آینده این شرکت، شباهت بسیاری بین گوشی منعطف شیائومی و هوآوی وجود دارد.


شباهت طراحی گوشی منعطف شیائومی با رقیب خود:

 

به نظر میرسد شیائومی با طراحی استفاده شده در Mate Xs بسیار موافق باشد، زیرا به تازگی طراحی اولیهای از گوشی منعطف احتمالی این شرکت در فضای مجازی منتشر شده که دارای طراحی مشابه با ساخته جدید هوآوی است. این طراحی اولیه که ۵ ژوئن ۲۰۲۰ در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، نشان داد شرکت پشت پوکو و ردمی در حال برنامه ریزی برای ارائه یک دستگاه است که بسیار به Mate Xs هوآوی شباهت دارد.

صفحه نمایش این گوشی از سمت چپ باز میشود و آن را به یک دستگاه مربع شکل تبدیل میکند. این مسیر جدید که شیائومی برای دستگاه منعطف آینده خود پیش گرفته بسیار با طراحی که در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شد، تفاوت دارد.

 

جزئیات طراحی گوشی منعطف شیائومی:

 

آن چه در طراحی اولیه جدید شیائومی میبینیم، یک دستگاه شبیه Mate Xs است که حاشیه ضخیمتری در یک طرف خود دارد و دوربین چهارگانه، فلش و یک دکمه مرموز در آن قرار گرفتهاند. به نظر میرسد دکمه مرموز برای باز کردن لولا باشد، زیرا در Mate Xs نیز دکمهای وجود داشت که به کاربر کمک میکرد آن را از حالت عادی به تبلت کوچک تبدیل کند. در کنار همان ماژول ضخیمتر، دکمههای صدا و پاور را میبینیم که در پایین آن یک درگاه USB Type-C استاندارد قرار دارد.

هنوز تا دیدن نمونه نهایی گوشی منعطف شیائومی فاصله داریم، اما به نظر میرسد که این طراحی بیشتر از گزینههای قبلی به محصول نهایی شباهت داشته باشد. از آنجایی که شیائومی عموماً میتواند گوشیهای مقرون به صرفه تولید کند، میتوان امیدوار بود که این شرکت، سازنده ارزانترین تلفن هوشمند تاشو ۲۰۲۰ نیز باشد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

هدر سایت
آخرین اخبار