menusearch
arviate.com

ویوو OriginOS را تاریخ ۲۸ آبان ۹۹ معرفی خواهد کرد

جستجو
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | ۲:۲۹:۵۶
۱۳۹۹/۸/۱۹ دوشنبه
(0)
(0)
ویوو OriginOS را تاریخ ۲۸ آبان ۹۹ معرفی خواهد کرد
ویوو OriginOS را تاریخ ۲۸ آبان ۹۹ معرفی خواهد کرد

همانطور که شعار OriginOS جدید می گوید، ویوو طرفداران خود را با “دنیای کاملاً جدید” آشنا خواهد کرد. انتظار می رفت این شرکت از رابط کاربری خود در ۲۹ آبان ۹۹ و در جریان VDC2020 (کنفرانس توسعه دهندگان Vivo) رونمایی کند، اما اکنون می دانیم که در واقع یک روز زودتر و در تاریخ ۲۸ آبان ۹۹ رسما معرفی خواهد شد.


ویوو OriginOS

 


ویوو OriginOS اکنون صفحه Weibo خاص خود را دارد و اولین پست از تاریخ برگزاری “رویداد ویژه” در شنژن چین رونمایی کرد. مکان رویداد تعجب آور نیست، این شهر در کنار خانه Vivo یعنی شهر Dongguan است و بخشی از محلی به اصطلاح Silicon Valley طور است، جایی که بسیاری از شرکت های فن آوری چینی در آن مستقر هستند.

ویوو در مورد OriginOS چیز زیادی نگفته است. ما انتظار داریم طراحی ساده تر و قابل درک تر، ویژگی های جذاب و استفاده آسان برای مشتریان خارج از چین وجود داشته باشد. همچنین یک شایعه گفته که یک تغییر ساده بین سیستم عامل شرکت و اندروید خام خواهد بود.

رابط کاربری شرکت های چینی عموما بسیار متفاوت از اندروید خام است و این برای کاربران بیرون از چین خیلی جذاب نیست. شاید ویوو تلاش دارد با این رویکرد بتواند در بازارهای جهانی حضور بهتری داشته باشد، همان طور که وان پلاس دارد. وان پلاس و ویوو هر دو زیرمجموعه یک شرکت هستند و دائما شاهد به اشتراک گذاشته شدن راهبرد این برندها با یکدیگر هستیم.

ما چهارشنبه آینده اطلاعات بیشتری خواهیم داشت، اما انتظار داریم ویوو برخی از ویژگی های جدید را تا زمان وقوع رویداد رسمی تیزر کند.

 

 

بیشتر بخوانید 

 

 

منبع : ترنجی 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار