menusearch
arviate.com

گلکسی نوت 20، آخرین محصول سری نوت

جستجو
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱:۱۴:۲۲
۱۳۹۹/۶/۴ سه شنبه
(0)
(0)
گلکسی نوت 20، آخرین محصول سری نوت
گلکسی نوت 20، آخرین محصول سری نوت

مسئولان سامسونگ قصد دارند تا تحولی بزرگ در شاخه محصولات پرچمدار خود ایجاد کنند.

گزارش جدیدی که از کشور کره جنوبی به گوش میرسد، حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد تا خط تولید پرچمداران خود را با تغییرات گستردهای روبرو کند. با معرفی خانواده S20، سامسونگ سه مدل مختلف گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا را به دنیای تکنولوژی معرفی کرد. اما ظاهرا این قضیه برای سری نوت 20 تنها به دو مدل گلکسی نوت 20 و گلکسی نوت 20 اولترا خلاصه میشود.

طبق گزارش The Elec Korea، محصولی که با نام گلکسی اس 21 عرضه خواهد شد و ادامه دهنده راه موفق خانواده S20 است، با قلم اس پن (S Pen) همراه خواهد بود که البته تنها مدل اولترا آن به این ویزگی مجهز است. پیش بینی میشود که خانواده اس 21 سامسونگ در نیمه اول سال آینده میلادی (2021) به دنیای تکنولوژی معرفی شود. این محصولات در حال حاضر با نام اختصاری و کد نام Unbound در میان پرسنل سامسونگ شناسایی میشود که در سه مدل M1، N2 و O3 معرفی خواهند شد. به نظر میرسد که قلم اس پن (S Pen) به همراه مدل O3 در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

 

گلکسی نوت 20

 

مسئولان سامسونگ تا به این لحظه در مورد عرضه گلکسی نوت 21 هیچ گونه سخنی را میان نیاوردهاند. البته کمی زود به نظر میرسد که چنین اتفاقی روی دهد، اما برخی منابع بر این باور هستند که سامسونگ قصد دارد تا با وارد کردن قلم اس پن به چرخه تولید سری اس، محصولات سری نوت خود را حذف کرده و به این ترتیب، قلم S Pen این گجتها را به همراه گلکسی زد فولد 3 در دسترس خریداران قرار دهد. به این ترتیب سامسونگ در نیمه اول سال آینده میلادی (2021) محصولات سری اس و در نیمه دوم، گلکسی زد فولد جدید را به دنیای تکنولوژی معرفی خواهد کرد.

 

با پیشرفتهایی که در شاخه تولید انبوه شیشههای با ضخامت کم (UTG) رخ داده، سامسونگ در حال حاضر قادر است تا 600 هزار نمایشگر تاشو را در ماه تولید کند و همچنین قصد دارد این روند را تا پایان سال جاری میلادی (2020) به عدد یک میلیون در یک ماه برساند. میزان فروش محصولاتی با نمایشگر تاشو به نسبت سری نوت بسیار کمتر است، اما سود زیادی که از فروش این دسته گوشیهای هوشمند در جیب سامسونگ خواهد رفت مطمئنا میزان فروش پایین آن را جبران خواهد کرد. همچنین با حذف سری نوت، مسلما فروش محصولات سری اس نیز به طور قابل توجهی بالا خواهد رفت.

سامسونگ در حال حاضر، تعداد زیادی از گوشیهای مختلف در حوزه محصولات پرچمدار را روانه بازار کرده است و پایین آوردن تعداد آن ها، امری منطقی به نظر میرسد.

 

منبع:جی اس ام

 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار