menusearch
arviate.com

گوشی های سال ۲۰۲۰ که هنوز عرضه نشده است

جستجو
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | ۰:۵۸:۵۴
۱۳۹۹/۶/۲۵ سه شنبه
(0)
(0)
گوشی های سال ۲۰۲۰ که هنوز عرضه نشده است
گوشی های سال ۲۰۲۰ که هنوز عرضه نشده است

 

هنوز پروندهی گوشی های قدرتمند سال ۲۰۲۰ بسته نشده است. ما در این مقاله به معرفی گوشیهای پرچمداری با برندهای گوگل، سامسونگ، وان پلاس و غیره خواهیم پرداخت که هنوز عرضه نشدهاند.

این روزها تلفنهای هوشمند مثل آدامس خم میشوند؛ بنابراین انتخاب یک گوشی جدید در آینده بسیار دشوار خواهد بود. وقتی شما به دنبال یک گوشی باکیفیت میگردید که طراحی عالی، عملکرد حداکثری، پیکربندی دوربین چشمگیر و تجربه کاربری روانی را ارائه کند، بهتر است دیوایسی را انتخاب کنید که حرف جدیدی برای گفتن دارد.


اگر تصمیم گرفتهاید در زمستان پیش رو یک گوشی هوشمند جدید را خریداری کنید، این مطلب مناسب شما خواهد بود. ما در اینجا قصد داریم به معرفی زود هنگام گوشی های قدرتمند سال ۲۰۲۰ که هنوز عرضه نشدهاند بپردازیم. آنها همگی محصولاتی منحصر به فرد هستند و میتوانند ترکیب خوبی از عملکرد سخت افزاری، چند ویژگی از جنس آینده و طراحی رو به جلو را ارائه کنند.


گوگل پیکسل ۵

گوشی موبایل گوگل پیکسل ۵ در Arviate

 

 

وقتی به دنبال تجربه اندرویدی فوقالعاده هستیم، محال است که بتوانیم گوشیهای سری پیکسل را نادیده بگیریم. گوشی پیکسل ۵ پیش رو، یک نمونهی کامل از آنچیزی خواهد بود که گوگل از یک گوشیساز اندرویدی توقع دارد. با درس گرفتن از گذشته، گوشی پیکسل ۵ یک دیوایس کاملتر خواهد بود که میتواند تجربهی سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی را در اختیار کاربرانش بگذارد. پرچمدار پیش روی گوگل از چیپست میانرده اسنپدراگون ۷۶۵ ۵ جی با ۸ گیگابایت رم قدرت خواهد گرفت. یک نمایشگر ۵.۸ اینچی (یا شاید هم ۶ اینچی) از نوع امولد با نرخ رفرش ۹۰ هرتزی نیز روی قاب جلویی آن قرار خواهد داشت.

انتظار بر این است که گوشی پیکسل ۵ با یک باتری ۴،۰۰۰ میلیآمپر ساعتی همراه باشد که به صورت بیسیم نیز شارژ میشود. این دیوایس دارای دوربین دوگانه یا شاید هم سهگانه در پشت خود خواهد بود و از نظر عملکرد قطعاً باید بینقص ظاهر شود. با توجه به شایعات، گوگل این گوشی که میتواند چندین سال بهروزرسانیهای اصلی اندروید را دریافت کند، با قیمت ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلاری به فروش خواهد رساند.


سامسونگ گلکسی زد فولد ۲

گوشی موبایل سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ Arviate

 

شاید یکی از مورد انتظارترین گوشیهای سال ۲۰۲۰، گلکسی زد فولد ۲ باشد که وقتی از طراحی نوآورانه و عملکرد قدرتمندانه صحبت میکنیم حرفهای زیادی برای گفتن دارد. این گوشی که ۱۸ سپتامبر رونمایی میشود، نسبت به نسل اولیهی گوشی انعطافپذیر سامسونگ پیشرفتهای زیادی خواهد داشت. به طور مثال نمایشگر اصلی ۷.۶ اینچی آن نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی را ارائه میکند، دوربین سلفی درون حفرهای روی نمایشگر قرار گرفته و از چیپست قدرتمند اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس برای قدرتبخشی به آن استفاده شده است.

گلکسی زد فولد ۲ از دوربین سهگانه پشتی بهره میبرد که شامل یک دوربین تله فوتو با زوم ۲ برابری، یک دوربین فوق عریض و یک دوربین عریض معمولی میشود. این گوشی قیمتی در حدود ۲ هزار دلار خواهد داشت.


اپل آیفون ۱۲ پرو مکس

گوشی موبایل اپل آیفون ۱۲ پرو مکس Arviate

 

آیفونهای امسال اواسط ماه اکتبر با طراحی کلاسیک شبیه به آیفون ۴ (لبههای تیز، فرم مستطیلی با فریم فولادی پریمیوم) عرضه خواهند شد. عضو ارشد این خانواده آیفون ۱۲ پرو مکس نام دارد که از یک نمایشگر ۶.۷ اینچی با رزولوشن ۲۷۷۸ در ۱۲۸۴ پیکسلی و تراکم پیکسلی ۴۵۸ppi برخوردار است. شاید امسال اپل رنگهای آبی و نارنجی روشن را نیز به رنگبندی آیفونهای خود اضافه کند. در قلب تپندهی این گوشی نیز چیپست ۵ نانومتری A14 حضور خواهد داشت.

یکی از انتظارات ما، بهبود دوربین سهگانه پشتی نسبت به نسل پیشین است و برخی شایعات در این راستا حسگر دوربین اصلی بزرگتر و بهتر را در پشت پیشبینی میکنند. در اینجا یک سنسور LiDAR نیز اضافه شده است. اگر شایعات واقعیت داشته باشد، اپل این گوشی که یکی از بهترین گوشیهای متمرکز بر دوربین سال ۲۰۲۰ خواهد بود را با قیمت ۱۱۰۰ دلاری وارد بازار خواهد کرد.


سونی اکسپریا ۵ مارک ۲

گوشی موبایل سونی اکسپریا ۵ مارک ۲ Arviate

 


سونی با پرچمدار آیندهی خود، گوشی اکسپریا ۵ مارک ۲ که احتمالاً ۱۷ سپتامبر معرفی میشود، میخواهد فضای از دست رفتهی خود در بازار گوشیهای هوشمند را مجدداً به دست آورد. بنابراین یکی از گوشی های قدرتمند سال ۲۰۲۰ متعلق به برند ژاپنی سونی است. این گوشی با زبان طراحی جدید سونی و ابعادی جمع و جور همراه خواهد بود. این شامل یک نمایشگر ۶.۱ اینچی فول اچ دی پلاس با نسبت ابعاد ۲۱:۹ و نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی میشود. از نظر عملکرد نیز با توجه به حضور چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ و ۸ گیگابایت رم، انتظاری جز قدرت بالا نخواهیم داشت.

اما دوربینهای این گوشی موردی هستند که شاید هر کاربری را به سمت خرید آن بکشاند. دوربین سهگانهای متشکل از حسگر اصلی ۱۲ مگاپیکسلی، حسگر فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی با زاویه ۱۲۴ درجهای به همراه حسگر ۱۲ مگاپیکسلی تله فوتو با زوم اپتیکال ۳ برابری روی قاب پشتی این گوشی نقش بستهاند. انتظار میرود این گوشی با قیمتی در حدود ۸۰۰ دلار به فروش برسد.


نوکیا پیورویو ۹.۳

گوشی موبایل نوکیا پیورویو ۹.۳ در Arviate

 

عرضه گوشی نوکیا پیورویو به فوریه سال ۲۰۱۹ برمیگردد و انتظار میرود نسل جدید آن به نام نوکیا پیورویو ۹.۳ طی هفتههای آینده رونمایی شود. این گوشی با چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ و یک نمایشگر P-OLED با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی، نشان میدهد که حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت. هنوز جزئیات زیادی، به غیر از اینکه در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۰ معرفی میشود،در دست نیست.

شایعات در مورد پرچمدار جدید نوکیا به دوربین چهارگانه پشتی آن شامل حسگر اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، حسگر ثانویه فوق عریض، حسگر تله فوتو و حسگر تشخیص عمق TOF 3D اشاره دارند. همکاری این شرکت با کمپانی ZEISS میتواند وعدهی عملکرد جذابی را برای دوربینهای آن دهد. در جلو نیز یک دوربین ۳۲ مگاپیکسلی در دسترس است که شاید نوکیا موفق شده باشد آن را به زیر نمایشگر ببرد.


وان پلاس ۸ تی

گوشی موبایل وان پلاس ۸ تی در Arviate

 

مگر میشود صحبت در خصوص گوشی های قدرتمند سال ۲۰۲۰ به میان بیاید ولی اسم وان پلاس را نشنویم؟ وان پلاس ۸ تی گوشی آیندهی این کمپانی است که به عنوان نسل جدید گوشیهای سری وان پلاس ۸ رونمایی خواهد شد. این گوشی از یک نمایشگر ۶.۵۵ اینچی با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتزی، چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس و حداقل ۸ گیگابایت رم برخوردار خواهد بود. رابط کاربری آن نیز Oxygen OS 11 بوده که پتانسیل کاملی برای مالتیتسکینگ را در اختیار کاربر قرار میدهد.

بر اساس شایعات، گوشی OnePlus 8T به دوربین چهارگانهای متشکل از لنز اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، یک حسگر ۱۶ مگاپیکسلی واید، یک لنز ماکرو ۵ مگاپیکسلی و یک لنز پرتره ۲ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود. تغییر زیادی در طراحی این گوشی نسبت به نسل پیشین اعمال نشده و بیشتر تمرکز سازنده روی ارتقاء عملکرد و نرم افزار آن بوده است.

 

منبع:گجت نیوز

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار