menusearch
arviate.com

پس از معرفی آیفون ۱۲ ،تولید آیفون XR و خانواده آیفون ۱۱ پرو انجام می شود

جستجو
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ | ۲۳:۴۰:۲
۱۳۹۹/۶/۳ دوشنبه
(0)
(0)
پس از معرفی آیفون ۱۲ ،تولید آیفون XR و خانواده آیفون ۱۱ پرو انجام می شود
 پس از معرفی آیفون ۱۲ ،تولید آیفون XR و خانواده آیفون ۱۱ پرو انجام می شود

توقف تولید آیفون XR

 

ما به ماه سپتامبر نزدیک می شویم که اغلب اوقات خبر بزرگ بعدی را از تلفن های هوشمند اپل به ارمغان می آورد. با این حال، امسال به دلیل همه گیری کرونا، شرایط کمی متفاوت خواهد بود. این شرکت به جای برنامه معرفی معمول سپتامبر خود، سری جدید آیفون ۱۲ را به اکتبر می برد. این دستگاه ها برای علاقه مندان اپل بسیار مهم خواهند بود زیرا اولین آیفون هایی هستند که دارای اتصال 5G هستند. امروز می شنویم که توقف تولید آیفون XR خانواده آیفون ۱۱ پرو پس از معرفی آیفون ۱۲ صورت خواهد گرفت. این اقدام معمولا در جهت تمرکز بر فروش بهتر محصولات جدید است.

 

توقف تولید آیفون XR

 

گفته می شود که به محض انتشار آیفون های جدید، اپل تولید مدل های قدیمی را متوقف می کند. این بار البته منظور از «قدیمی» همین آیفون های نسل قبل است.

منبع اطلاعات جدید حساب توییتر iAppleTimes است. ظاهراً این منبع با این موضوع آشنا است و طبق این گزارش، اپل پس از عرضه آیفون ۱۲، تولید آیفون XR را متوقف خواهد کرد. طبق اطلاعات، در دسترس بودن آیفون SE قدرتمندتر، گزینه جایگزین بهتری را نسبت به XR در اختیار کاربران قرار می دهد.

این شرکت نمی خواهد قیمت XR را دیگر بیشتر از این کاهش دهد. می دانیم که در نهایت، برخی از کاربران هنوز یک XR مدرن را نسبت به آیفون SE 2020 ترجیح می دهند که به نظر می رسد مانند یک آیفون ۸ به روز شده باشد.

برای کسانی که هنوز ظاهر مدرن تری را ترجیح می دهند، منبع گفته است که آیفون ۱۱ که در واقع جانشین XR است، هنوز تولید خواهد شد. مدل سال گذشته کاهش قیمت را تجربه می کند و با قیمت 549 دلار شروع می شود. این گوشی در حال حاضر 699 دلار قیمت دارد، بنابراین در پایان، قیمت 150 دلار کاهش می یابد که بسیار عالی است. شایان ذکر است که آیفون ۱۱ تنها دستگاهی است که امسال زندگی خود را حفظ خواهد کرد.

در ادامه این گزارش آمده است که اپل به سمت توقف تولید آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس حرکت خواهد کرد. از این گذشته، با عرضه آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس این شرکت معتقد است که هیچ دلیلی در نگهداری مدل های سال گذشته وجود ندارد. اگر به یاد بیاورید ، این شرکت سال گذشته وقتی سری آیفون ۱۱ را معرفی کرد، تصمیم مشابهی گرفت. این شرکت تولید iPhone XS و iPhone XS Max را متوقف کرد. تفاوت بزرگ اینجاست که مطمئناً ۱۱ پرو و ​​۱۱ پرو مکس نسبت به مدلهای 2018 موفق تر عمل کرده اند. تنها موفق واقعی سال ۲۰۱۸ را می توان آیفون XR دانست.

هرگونه کاهش قیمت در مدل سال گذشته، واقعاً برای مشتریان جالب خواهد بود اما برای اپل نه! از این گذشته، مطمئناً آیفون ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو مکس از پیشینیان خود پیشی خواهند گرفت. مدل های جدید از چیپست های پیشرفته تری بهره می برند که دارای معماری 5 نانومتری و دوربین های بهبود یافته هستند. علاوه بر این ، آنها قادر به پشتیبانی از سرعت های سریع چشمگیر شبکه نسل پنجم هستند.

 

منبع:ترنجی

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار