menusearch
arviate.com

3 مدل از هوآوی Mate 40 از MIIT گواهی دریافت کردند

جستجو
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ | ۰:۵۱:۴۵
۱۳۹۹/۶/۲ یکشنبه
(0)
(0)
3 مدل از هوآوی Mate 40 از MIIT گواهی دریافت کردند
3 مدل از هوآوی Mate 40 از MIIT گواهی دریافت کردند

احتمالاً هوآوی میت 40 به زودی معرفی خواهد شد و یک گزارش جدید 3 مدل از این دیوایس را همراه با کدنامها و شمارگان مدل منتشر کرده است.

این 3 مدل به تازگی در MIIT (وزارت صنعت و فناوری ارتباطات) چین رؤیت شده اند. البته این اسناد اطلاعاتی از مشخصات فنی را شامل نمیشوند.

Mate 40 معمولی با کدنام Ocean و شماره مدل OCE-AN00 معرفیشده است. Mate 40 Pro کدنام Noah دارد و شماره مدل آن NOH-AN00 است. و نسخه دیگر از خانواده میت یعنی Mate 40 Pro+ دارای شماره مدل NOP-AN00 است. کدنام این محصول ذکر نشده است .

 

انتظار میرود تمامی نسخهها مجهز به جدیدترین پردازنده Kirin 5nm  باشند و البته گفتهشده است تا آیندهای که نزدیک نیست این خانواده آخرین پرچمدارهای هوآوی باشند که Kirin نیروی آنها را تأمین میکند و دلیل آنهم تحریمهای آمریکا است که شرکتهای آمریکایی را از تجارت با هوآوی منع کرده است. پیشتر نام این پردازنده Kirin 1000 بود اما اخیراً Kirin 9000 خطاب میشود.

 

Mate 40 Pro


هوآوی میت 40 قبلاً در رندرهای کامپیوتری دیده شده بود. در روز جمعه تصاویری از نمایشگر شیشه ای به بیرون درز پیدا کردند. بر اساس این تصاویر میتوان تصور کرد که میت 40 پرو شمایلی قدرتمندتر از پی40 پرو خواهد داشت و دوربین 2گانه سلفی درون حفره باریکتری قرار خواهند داشت.


از دیگر احتمالات بسیار قوی این است که لاینآپ میت 40 با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی روانه بازار شوند و البته مدل پرو یک دوربین پریسکوپ با قابلیت زوم 5برابری یا 55 برابری دیجیتالی خواهد داشت. تصاویری که از پنل دوربین میت 40 رندر شده است با نمونههایی که قبلاً منتشرشدهاند تفاوت دارند. حال ما بیصبرانه منتظر معرفی لاینآپ میت 40 هستیم تا طراحی نهایی و دیگر ویژگیهای آن بر ما آشکار شود.

 

منبع:جی اس ام

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار