menusearch
arviate.com

5 موردی که راجع‌به گلکسی نوت 20 نمی‌دانیم

جستجو
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۳:۳۹:۵۴
۱۳۹۹/۳/۱۹ دوشنبه
(0)
(0)
5 موردی که راجع‌به گلکسی نوت 20 نمی‌دانیم
5 موردی که راجع‌به گلکسی نوت 20 نمی‌دانیم

5 موردی که راجعبه گلکسی نوت 20 نمیدانیم


سامسونگ گلکسی نوت 20 شاید بعد از آیفون 12 مورد انتظارترین اسمارت فونیست که امسال بایستی معرفی شود. اطلاعات بسیاری راجعبه این دیوایس به بیرون درز پیدا کرده است و ما از آنها باخبریم اما مواردی هم هستند که هنوز اطلاعی از آنها در دست نیست.

ا 5 مورد از مهمترین اطلاعات مثل قیمت، چیپست و ... که چیزی از آنها نمیدانیم را در ادامه با یکدیگر بررسی میکنیم. این آیتمها مواردی را پوشش میدهد که یا هیچ اطلاعاتی نسبت به آنها افشا نشده و یا شایعات غیرقابلاعتمادی وجود دارد.

 

میتوانیم با در نظر گرفتن نوت 10 برچسب قیمتی نوت 20 را حدس بزنیم و اینیکی از مواردی است که اطلاعی از آن در دست نیست. آغاز فروش گوشی موبایل سامسونگگلکسی نوت 10 باقیمت 949$ / 869£ همراه بود پس میتوان گفت قیمت نوت 20 مشابه هزینه فوقالذکر باشد اما قوانین شرکت سازنده برافزایش قیمتها استوار است پس گرانتر بودن Note 20 دور از انتظار نیست. ازآنجاکه اکثریت ما مشتاق مطلعشدن از قیمت این دیوایس مورد انتظار هستیم پس هزینه اش میتواند ثابت کند Note 20 چه میزان خواستنی خواهد بود.


از طرفی دیگر چون هیچ اطلاعاتی نسبت به نوت 20 Ultra به بیرون درز پیدا نکرده میتوانیم بگوییم چنین مدلی به بازار نخواهد آمد و علاوه بر اینیک منبع آگاه پیشتر اعلام کرده بود Note 20 Ultra وجود ندارد. البته در فهرست گواهی بلوتوث نام Samsung Galaxy Note 20 Ultra به چشم میخورد که میتواند نویدی باشد برای عرضه دیرهنگام آن.

 

دوربین گوشی موبایل Samsung Galaxy Note 20Ultra


با توجه به مدل قبلی نوت میتوان مطمئن بود که خریداران آمریکایی Samsung Galaxy Note 20 از آخرین چیپست اسنپدراگون بهرهمند خواهند بود و دیگر کاربران در سرتاسر دنیا با مدلی که مجهز به آخرین نسخه از Exynos است مواجه خواهند شد. حال اینکه آن آخرینمدل از چیپستها چه باشد بر ما پوشیده است.در آمریکا این شبهه وجود دارد که آیا از اسنپدراگون 865 همچون سری اس20 استفاده میشود و یا اسنپدراگون 865 plus (تائید نشده) به کار گرفته خواهد شد.

همچنین برای خریداران دیگر نقاط جهان آیا اگزینوس 990 که برای مجموعه گوشیهای سامسونگS20 فروش رفته در خارج از آمریکا به کار گرفته شده بود در نوت 20 وجود خواهد داشت یا Exynos 992 – چیپست شایعه شده با عملکردی ارتقاءیافته. تا این لحظه نمیتوان با قطعیت راجعبه پکیج نوت 20 سخن گفت ولی با توجه به آنچه تابهحال از این خانواده دیدهایم قطعاً شاهد قدرتمندترین گوشی خواهیم بود چراکه از آخرین تکنولوژیها بهره مند هستند.

 

ویژگیهای دوربین گلکسی نوت 20 پلاس

 

البته یکسری شایعات راجعبه دوربین گلکسی نوت 20 پلاس وجود دارد اما در باب نسخه استاندارد آن دیوایس چیزی در دست نیست که همین، کنجکاوی بیشتر ما را درباره موردبحثترین بخش گوشی یعنی دوربین برمیانگیزد.

البته که وجود 100x در Samsung Galaxy S20 Ultra فراموشنشدنی است. زوم اپتیکال از اهمیت بیشتری برخوردار است. حدس میزنیم 5x  باشد (چراکه زوم دیجیتال ده برابر قدرت زوم اپتیکال است) اما دراینباره هم اطلاعات بیشتری به دست نرسیدهاند.

 

رزولوشن نمایشگر

 

راس یانگ ( یک تأمینکننده نمایشگر) قبلاً توئیت کرده بود که Samsung Galaxy Note 20 یک نمایشگر 6.42 اینچی 2345 x 1084 با 404 پیکسل در هر اینچ خواهد داشت و Samsung Galaxy Note 20 Plus به نمایشگری 6.87 اینچی 3096 x 1444  با 497 پیکسل در هر اینچ مجهز خواهد بود.

 

منبع: جی اس ام

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر