menusearch
arviate.com

دوربین هواوی میت 40 پرو از چه ویژگی های بهره می برد

جستجو
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۸:۴۵:۴۴
۱۳۹۹/۵/۱۴ سه شنبه
(0)
(0)
دوربین هواوی میت 40 پرو از چه ویژگی های بهره می برد
دوربین هواوی میت 40 پرو از چه ویژگی های بهره می برد


بر اساس گزارشها، دوربین هواوی میت ۴۰ پرو – Huawei Mate 40 Pro دارای ویژگیهای هیجان انگیزی همچون فوکوس خودکار و لرزشگیر تصویر پیشرفته است.


گوشی میت ۴۰ و میت ۴۰ پرو، دو پرچمدار جدید شرکت هواوی هستند که امسال رونمایی میشوند. گوشی های هواوی به لطف دوربین های همیشه قدرتمند خود، در سالیان گذشته در میان کاربران محبوبیت قابل توجهی را بدست آورده است. اما حالا بنظر می آید که مدیران این شرکت چینی قصد دارند تا در انتشار پرچمدار های جدید خود، هیچ کم و کاستی را باقی نگذارند.

 

ویژگیهای پیشبینی شده دوربین هواوی میت ۴۰ پرو

 


با توجه به شنیدهها، دوربینهای گوشی Huawei Mate 40 و Mate 40 Pro، همه را شگفتزده خواهند کرد. همچنین بنظر میآید که امسال شرکت هواوی در ساخت دوربینهای دو پرچمدار خود، نوآوریهای قابل توجهی را به کار ببرد. البته هنوز اطلاعات رسمی و بسیار دقیقی در دسترس نیست اما شنیدهها حاکی از آن است که باری دیگر دو پرچمدار جدید هواوی در بازار دنیای گوشیهای هوشمند قدرت نمایی خواهند کرد.

دوربینهای دو گوشی پرچمدار جدید غول چینی قابلیت بزرگنمایی تصاویر گرفته شده تا چندین برابر بیش از مقدار قابل باور را در خود جای دادهاند. قابلیت خارقالعادهای که باعث میشود ما از همین حالا چشم انتظار گوشیهای جدید چینیها باشیم.

 

 

هواوی برای اولین بار در حدود دو سال پیش برای پرچمدار Mate 20 Pro خود از صفحه نمایش منحنی استفاده کرد. همین موضوع باعث شد تا یکی از ویژگیهای سری گوشیهای میت، منحنی بودن صفحه نمایش آن به حساب بیاید. به همین خاطر اصلا عجیب نخواهد بود که در گوشیهای جدید سری میت باز هم شاهد صفحه نمایشهای منحنی شکل باشیم.

همچنین به نظر میرسد که هر دو پرچمدار هواوی Mate 40 در ماههای مهر و آبان با چیپستهای نسل جدید Kirin 1020 که مبتنی بر فرآیند ۵ نانومتری هستند، به بازار وارد شوند. این کمپانی قصد دارد تا با روانه کردن این دو پرچمدار جدید به بازار، باری دیگر موفقیتهای خود را تکرار کرده و با بزرگان صنعت ساخت گوشی رقابت کند.

متاسفانه همچنان تا این لحظه هیچگونه صحبت قابل استنادی از طرف سازنده در خصوص قیمت گذاری دو پرچمدار جدید سری میت ۴۰ نشده است.

 

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد arviate چیست؟

 

 

 

منبع : گجت نیوز 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار