menusearch
arviate.com

آیفون های دزدیده شده توسط شرکت اپل از کار می افتند

جستجو
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۳:۶
۱۳۹۹/۳/۱۸ یکشنبه
(0)
(0)
آیفون های دزدیده شده توسط شرکت اپل از کار می افتند
آیفون های دزدیده شده توسط شرکت اپل از کار می افتند

هشدار اپل: آیفونهای مسروقه از کار می افتند!
 

شرکت اپل با انتشار بیانیه جدید اعلام کرده است تمامی افرادی که با حمله و شورش به فروشگاههای اپل استور در آمریکا محصولات و گوشیهای آیفون را به سرقت بردهاند، ردیابی شده و سپس از کار خواهند افتاد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، اپل که به تازگی فروشگاههای خود را بعد از دوران قرنطینه ناشی از کرونا بازگشایی کرده بود، هفته گذشته مجبور شد تحت تاثیر اعتراضات اخیر مردم آمریکا بار دیگر فروشگاه های اپل استور خود را در این کشور ببندد.

همزمان با ادامه اعتراضات شدید مردم آمریکا به کشته شدن یک فرد غیر مسلح سیاه پوست توسط رفتار خشونت آمیز نیروهای پلیس و سپس توییت تهدید آمیز ترامپ، رئیس جمهور این کشور، بسیاری از فروشگاه های حضوری اپل استور در مناطق مختلف ایالات متحده مورد هدف و حمله معترضان و شورشگران قرار گرفت و در بسیاری از موارد علاوه بر صدمه زدن به فروشگاه ها، محصولات آنها را نیز به سرقت و غارت بردند.

حالا بر اساس گزارش جدیدی که در وبسایت ۷news آمده است، شرکت اپل به تمامی افرادی که گوشی های آیفون را در جریان شورش های اخیر از فروشگاههای اپل استور به سرقت بردهاند با ارسال پیامی کاملا جدی هشدار داده است که آنها به طور کامل ردیابی و ردگیری شده و تحویل نهادهای قضایی و پلیس داده خواهند شد.

علاوه بر این، اپل در این پیام تاکید کرده است که تمامی محصولات و گوشیهای آیفون که به سرقت برده شدهاند از کار خواهند افتاد و سارقان قادر نخواهند بود حتی این گوشیها را روشن و سپس استفاده کنند.از جمله فروشگاههای اپل استور که به شدت مورد حمله و هجوم شورشگران آمریکایی قرار گرفته است، میتوان به فروشگاههای مستقر در نیویورک، مینیاپولیس، فیلادلفیا و واشنگتن اشاره کرد.

اپل پیشتر نیز به علت شیوع گسترده و پاندمی ویروس کرونا مجبور شده بود از ماه مارس سال جاری میلادی تمامی فروشگاههای حضوری خود را در سراسر جهان از جمله ایالات متحده آمریکا تعطیل کند و حالا به نظر میرسد که با اضافه شدن شورشهای اخیر مردم آمریکا و صدمات شدید ناشی از آن، خسارات هنگفتی را متحمل شده است.

 

منبع ایتنا

 

دیدگاه شما کاربر عزیز در مورد Arviate چیست؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
Redmi Note 8 Pro
Apple iPhone SE 2020
آخرین اخبار